مجله تکین
تجهیزات-حسابداری-کارگاهی-و-تولیدی

تجهیزات حسابداری کارگاه های تولیدی و صنعتی

5/5

فهرست مطالب

صندوق فروشگاهی از تجهیزات حسابداری صنف های کارگاهی، تولیدی و صنعتی

اگر قصد استعلام صندوق های فروشگاهی برای استفاده در صنایع و کارگاه ها را دارید این مطلب را تا پایان مطالعه کنید سپس به لیست قیمت صندوق فروشگاهی برای خرید تجهیزات حسابداری کارگاه های تولیدی نگاهی بیندازید.

امروزه با استفاده از تجهیزاتی مثل صندوق فروشگاهی همه صنف های فروشگاهی توانستند به جایگاه ثابتی در فروش انبارداری محاسبه سود و زیان حقوق و دستمزد برسند اما صندوق های فروشگاهی تنها مختص حوزه های خرده فروشی نیستند و از آن ها میتوان به عنوان تجهیزات حسابداری در کارگاه های تولیدی نیز استفاده نمود.
امروزه در کارخانه ها و کارگاه های تولیدی نیز میتوان موارد استفاده زیادی از تجهیزاتی مثل صندوق فروشگاهی و ترازو پوزاسکیل پیدا کرد.

برخی خطوط تولید برای استفاده راحت تر و کاربری آسان ترجیح می دهند از صندوق فروشگاهی اوکی پوز استفاده کنند.
شرکت تکین الکترونیک آرکا عرضه کننده انواع صندوق های فروشگاهی از برندهای معتبر جهانی ساخت کره مانند اوکی پوز، از پیشروترین مجموعه ها در این حوزه است نمونه های زیادی وجود دارد که تولید کنندگان و کارگاه ها و کارخانه های کوچک و بزرگ با استفاده از تاچ پوز های اوکی پوز تکین توانسته اند مشکلات زیادی را در خطوط خود برطرف نمایند.

 

انجام روند اتوماسیون سازی در کارگاه‌ها با تجهیزات حسابداری کارگاه های تولیدی و صنعتی

یکی از این مشکلات عدم وجود راه حل ارتباطی بین خطوط تولید که نیاز به تعامل بیشتر و وجود یک اتوماسیون بین آنهاست. برای مثال شما فکر کنید در یک خط تولید نیاز است کاربر به نقطه دیگر از خط تولید اعلام نماید که چه مواد اولیه ای را وارد چرخه نماید و همزمان نیاز باشد این ماده اولیه از انبار دریافت و بابت آن حواله هایی و امضاهایی رد و بدل گردد.

این پروسه نیازمند تاییدیه های سطوح مدیریتی نیز هست و همچنین موجودی انبار باید چک گردد و دستور لازم صادر و تایید گردد.

پروسه مذکور یک پروسه و مثال واقعی است که با هدر دادن زمان و کاغذ بازی همچنان خط تولید را معطل نموده، راندمان پایین می آید و کاربر بلاتکلیف می ماند و خط تولید متوقف شدن و در نتیجه زمان تولید بسیار افزایش می یابد و تحویل کالا در بازار به کندی صورت گرفته و جریان نقدینگی با شکل ناکارآمدی در آن مجموعه صورت می گیرد.

این مدل یکی از مدل های شرکت های تولیدی و کارگاهی در مناطق زیادی است که تهدید بزرگی برای عمر هر مجموعه خواهد بود در حالیکه مثال ساده فوق میتوانست با وجود یک اتوماسیون فروشگاهی به همراه سخت افزار های صندوق فروشگاهی اوکی پوز تکین و متعلقاتی همچون پرینترهای حرارتی و بارکدخوان های صنعتی در بخش های مختلف تمام فرایند را در دقایقی کوتاه و به سرعت حل نموده که در نتیجه باعث رشد کارگاه، کارخانه و صنعت خواهد بود.

در بسیاری از تولیدی های صنعتی بزرگ دستورات تولید و یا هماهنگی های جابجایی مواد اولیه در سالن تولید اصلی برای ارتباط با دیگر بخش ها از همین طریق انجام می پذیرد.

هزینه های اولیه ای که سخت افزار فروشگاهی تکین به وجود می آورد قابل مقایسه با میزان انباشت ضرر کارگاه و کارخانه نخواهد بود و در واقع ایجاد این اتوماسیون یک صرفه جویی بزرگ و یک گام به جلو محسوب می گردد.

 

مزایای وجود صندوق فروشگاهی و تجهیزات حسابداری در کارگاه های تولیدی و صنعتی

با استفاده از تجهیزات حسابداری کارگاه های تولیدی و صنعتی مدیر یک کارگاه می تواند تمام محاسن و معایب خط تولید خود را ببیند.

  • فرایند بررسی و سنجش نیروی انسانی نیز به شکل منصفانه تر و معقول تری انجام می پذیرد.
  • دستور از یک بخش تولید به بخش دیگر و به سطوح دیگر و بالاتر منتقل می شود.
  • مدیران بخش ها تاییدیه های لازم را به سرعت انجام داده و به سطوح کار برگشت داده می شود.
  • و در نهایت با بالاترین راندمان و کمترین قصور فرایند تولید صرفاً با اضافه کردن تاچ پوز های برند اوکی پوز تکین و اکسسوری هایی نظیر فیش پرینتر و بارکدخوان به بهترین شرایط خود میرسد.

اگر شما نیز دارای کارگاه، کارخانه و یا تولیدی خاصی هستید برای استعلام از راه حلهای حسابداری و استفاده از تجهیزات حسابداری کارگاهی، تولیدی تکین از مشاوره همکاران ما استفاده نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خدمات

در صورت بروز هرگونه مشکل و سوالات مربوط به نکات فنی با کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز در ارتباط باشید .

مدیر خدمات

کارشناس خدمات 1

کارشناس خدمات 2

پنل کاربری

  • خرید ها و پیگیری ها
  • اعلان های فروشگاه
  • و پشتیبانی از طریق تیکت
    در صورتی که نام کاربری و رمز خود را دریافت نکرده اید با ما تماس بگیرید.

مشاوره و خرید

جهت استعلام قیمت، اطلاع از موجودی، و یا در صورتی که در روند انتخاب کالا دچار ابهام شده اید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در انتخاب و خرید راهنمایی کنند.

Call Now Button