مجله تکین
صندوق مکانیزه فروش

صندوق مکانیزه فروش تحولی عظیم در دنیای خرده فروشی

5/5

فهرست مطالب

صندوق مکانیزه فروش : دنیای خرده فروشی تغییر کرده است

 

صندوق مکانیزه فروش تحولی عظیم در خرده فروشی است و همانطور که دنیای خرده فروشی تغییر کرده است تکنولوژی فروشگاه شما نیز باید با آن تغییر کند.

استفاده موفقیت‌آمیز از سیستم های سلف چک اوت از صندوق مکانیزه فروشگاهی می‌تواند یک خرده‌فروش را از رقبا متمایز کند، فرآیند پرداخت را بهینه کند و مشتریان بیشتری را جذب کند.
راه‌حل‌های صندوق های فروشگاهی مکانیزه تسویه‌حساب شخصی (سلف چک اوت) برای سال‌ها کلید موفقیت خرده‌فروشی، به‌ویژه برای فروشگاه‌های مواد غذایی و سوپرمارکت‌ها بوده است. با این حال، تصمیم گیری در مورد اینکه چه سیستمی را انتخاب کنید ممکن است یک چالش باشد.
همانطور که میدانید باجه های صندوق مکانیزه فروش یکی از متداول ترین انواع باجه است که امروزه در اکثر فروشگاه ها دیده می شود.

سادگی پیشخوان های خودخروجی یکی از مزیت های اصلی آن است: مشتری از دستگاهی برای اسکن اقلام استفاده می کند و آنها را در یک کیف قرار می دهد همچنین توسط ترازو با نمایشگر لمسی دیجیتالی که در آن نقطه قرار دارد کالای انتخابی خود را وزن میکند.

وزن اقلام موجود در کیف اندازه گیری می شود تا تأیید شود که کالای اسکن شده همان چیزی است که به کیف اضافه شده است. مشتریان می توانند با استفاده از پول نقد یا کارت، هزینه اقلام را پرداخت کنند.

وقتی صحبت از هزینه فضا به میان می‌آید، صندوق فروشگاهی تسویه حساب شخصی( سلف چک اوت) قطعاً فضای کمتری را نسبت به میزهای چک اوت اشغال میکند.

شما میتوانید تمام فرایندهایی که در یک فروشگاه انجام میشود متمرکز در یک نقطه کنید تجهیز کنندگان فروشگاهی حرفه ای امروزه سیستم های صندوق فروشگاهی و ترازو پوزاسکیل دیجیتال و دستگاه بارکدخوان ها را در یک نقطه از فروشگاه قرار میدهند تا خریدار رفت و آمد کمتری را در فروشگاه داشته باشد و در مواردی که تعداد کالای کمتری را انتخاب کرده است در صف های مختلف بی جهت قرار نگیرد .

تعامل بالای مشتری: خریداران باید بارکدهای محصول را اسکن کرده و محصولات را در قسمت بسته بندی قرار دهند و گاهی اوقات حتی محصولات را وزن کنند لذت در خرید یکی از تجارب مشتریان بوده است که توسط مشتریان به عنوان بازخورد استفاده از این دستگاه اشاره مکرر شده است .
سرعت معامله، کنترل درک شده، قابلیت اطمینان، سهولت استفاده از دیگر بازخوردهای مشتریان بوده است
. از آنجایی که پردازش در سلف چک اوت معمولاً سریع‌تر از میزهای چک اوت است، معمولاً یک صف در هر چند باجه پرداخت وجود دارد که باعث صرفه‌جویی در فضای اضافی می‌شود.
کاهش زمان انتظار در مقایسه با استفاده از خط صندوقدار بسیار کمتر است وقتی مشتری کالای کمتری را دارد و نیاز نیست در صف فروشگاه منتظر بماند
کاهش هزینه‌های نیروی کار، یکی از نکات بسیار مهم است که در مدیریت فروشگاه امروزه بسیار بررسی می شود.
به طور کلی یک عیب آشکار از خود تسویه حساب دزدی از مغازه است با این حال، با کاهش هزینه ها و بهبود مداوم امنیت، , و فرهنک سازی این درصد به مرور زمان در حال کاهش است

صندوق های فروشگاهی اوکی پوز خود تسویه حساب همچنین برای فروشگاه هایی که مشتریان عجله دارند و فقط خرید کوچکی انجام می دهند، به خوبی کار می کند
صندوق های مکانیزه فروشگاهی تسویه‌حساب‌های شخصی اغلب در خواربارفروشی‌های بزرگ یافت می‌شوند و با نظرات متفاوتی مواجه شده‌اند. اما گزینه های سلف سرویس برای مشاغل کوچک نیز موجود است و می تواند تفاوتی در هزینه و راحتی ایجاد کند
سیستم های سلف سرویس می توانند بار کارمندان را کاهش دهند، حتی نیاز به برخی وظایف را از بین ببرند.
در یک فروشگاه بزرگ خرده‌فروشی، یک کارمند می‌تواند مجموعه‌ای از کیوسک‌های خود را کنترل کند و کارمندان دیگر را برای انجام وظایف مختلف آزاد کند.
ایستگاه‌های تسویه‌حساب به مشتریان بیشتری امکان سفارش و پرداخت را به‌طور هم‌زمان بدون نیروی اضافی می‌دهند
و سرعت پردازش سفارش‌ها را افزایش می‌دهد. وقتی مشتریان خودشان این کار را انجام می دهند به جای اینکه در صف منتظر بمانند یا صندوقدار اقلام آنها را اسکن کند، می تواند خودشان شخصا این کار را انجام دهند
بسیاری از کسب و کارهای کوچک از روابطی که خدمات مشتری خوب می تواند با مشتریان ایجاد کند سود می برند. افزودن یک گزینه تسویه حساب شخصی یا تغییر به طور کلی می تواند این فرصت را از کارمندان بگیرد تا مشتریان را برای حساب های پاداش ثبت نام کنند، به سؤالات پاسخ دهند یا یک محصول یا خدمات را به فروش برسانند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خدمات

در صورت بروز هرگونه مشکل و سوالات مربوط به نکات فنی با کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز در ارتباط باشید .

مدیر خدمات

کارشناس خدمات 1

کارشناس خدمات 2

پنل کاربری

  • خرید ها و پیگیری ها
  • اعلان های فروشگاه
  • و پشتیبانی از طریق تیکت
    در صورتی که نام کاربری و رمز خود را دریافت نکرده اید با ما تماس بگیرید.

مشاوره و خرید

جهت استعلام قیمت، اطلاع از موجودی، و یا در صورتی که در روند انتخاب کالا دچار ابهام شده اید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در انتخاب و خرید راهنمایی کنند.

Call Now Button