مجله تکین
کیوسک سفارش گیر

کیوسک سفارشگیر هتل ها ، رستوران ها ، مراکز گردشگردی

5/5

فهرست مطالب

صندوق فروشگاهی لمسی طرح کیوسک سفارشگیر تکین

آرامش خاطر برای شما و همه کسانی که وارد محل کار شما می شوند با صندوق فروشگاهی طرح کیوسک سفارش گیر  تکین

امروزه مکان هایی مثل هتل‌ها و رستوران ها با سرعتی سریع در حال پیشرفت هستند و با همه‌گیری اخیر، مجبور هستند حتی بیشتر از این رو به جلو حرکت کنند تا مهمانان و مشتریان خود را خوشحال و مهمتر از همه، ایمن نگه دارند.

صندوق فروشگاهی طرح کیوسک سفارش گیر یک دستگاه الکترونیکی مستقل است که دارای صفحه نمایش لمسی پانزده اینچ حرارتی است و به کاربران اجازه می دهد تا وظایف خود را انجام دهند.

شاید از صندوق فروشگاهی طرح کیوسک برای چاپ کارت پرواز خود در فرودگاه یا خرید بلیط برای حمل و نقل عمومی استفاده کرده باشید. این مدل صندوق فروشگاهی طرح کیوسک‌ مسافران را قادر می‌سازد تا بدون کمک نمایندگی خدمات، درخواست‌های خود را تکمیل کنند.

در یک هتل، راه‌حل صندوق فروشگاهی طرح کیوسک خود چک‌این دستگاه مشابهی است، اما به جای ارائه کارت‌های سوار شدن یا بلیط قطار، کیوسک به مهمان اجازه می‌دهد تا با اتصال مستقیم به سیستم مدیریت هتل از طریق API، اتاق خود را چک کند.

کلید اتاق (کارت های کلید) را ایجاد کنید و حتی ممکن است یک رزرو رستوران رزرو کنید یا به یک سوئیت ارتقا دهد.
در یک هتل، یک صندوق فروشگاهی کیوسک خود چک این در واقع می تواند بسیار بیشتر از یک چک-این ساده انجام دهد.

در این مقاله در مورد مزایای صندوق فروشگاهی طرح کیوسک های سفارشگیر لمسی خود چک و تاثیر آنها بر رضایت مشتریان هتل ها و رستوران ها صحبت خواهیم کرد:
صندوق فروشگاهی خود چک‌ این یا به اصلاح دیگر کیوسک سفارشگیر لمسی تکین برای استفاده در مکانهایی مثل رستوران و یا هتل است که به مهمانان و مشتریان اجازه می‌دهد کارهای معمولی‌تری مانند رزرو، ورود، تسویه‌حساب و درخواست‌های خدمات اتاق را بدون منتظر ماندن در صف و برای تسریع انجام کارها انجام دهند.

مهمانان به سادگی از صندوق فروشگاهی که به صورت کیوسک سفارش گیر لمسی طراحی شده استفاده می کنند که با داشتن ساختار اتوماسیون فروشگاهی و هتل داری و رستورانی به کارکنان درخواست مشتری را اطلاع می دهد.

در نهایت وجود کیوسک سفارشگیر هتل و یا رستوران هم برای مهمان و هم برای کارکنان مفید است، زیرا به هتل اجازه می‌دهد بدون اتلاف منابع، دقیقاً به آنچه مهمان نیاز دارد، پاسخ دهد.

 

کیوسک سفارشگیر لمسی راه حلی ایمن برای ثبت سفارش سریع

با وضعیت فعلی جهان، ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل است که ارزش خدمات بدون تماس به طور فزاینده ای در حال افزایش است.

ویژگی‌هایی مانند صندوق های فروشگاهی اوکی پوز در میز طراحی شده کیوسک‌ و برنامه‌های ثبت‌نام خودکار به مهمانان اجازه می‌دهد بدون نیاز به مراجعه به میز پذیرش، رزرو، ورود، خروج و درخواست خدمات کنند، بنابراین تعاملات را به حداقل می‌رسانند.
دستگاه‌های (صندوق فروشگاهی طرح کیوسک تکین الکترونیک ) نسبتاً ارزانتر از کیوسک های موجود در بازار هستند و به مهمانان کمک می‌کنند تا از طریق یک رابط بدون دردسر که به راحتی قابل پیگیری است، رزرو، ورود و خروج را انجام دهند.

صندوق مکانیزه فروشگاهی یا کیوسک های خود چک-این و چک-اوت به مهمانان اجازه می دهد تا بدون نیاز به منتظر ماندن برای ارتباط مستقیم با کارکنان ورود و خروج خود از هتل را چک کنند.

این امر زمانی ارزشمند است که هتلی به خصوص در زمان های شلوغ به مهمانان آزادی عمل می‌دهد تا در زمان خودشان چک‌این و چک‌اوت کنند، که برای مهمان و کارکنان مفید است.
خدمات اتاق و سایر خدمات را می توان از طریق این صندوق فروشگاهی طرح کیوسک درخواست کرد، که راه مفیدی را برای کارکنان هتل فراهم می کند تا نیازهای مهمان را بسیار سریعتر از روش سنتی برآورده کنند.

صندوق فروشگاهی طرح کیسوک سفارش گیر رستورانی و هتلی سربار هزینه ها را کاهش می دهند زیرا می توانند کارهای معمول بیشتری را انجام دهند. این در نهایت به این معنی است که کارکنان هتل می توانند به جای آن وظایف مرتبط تری را انجام دهند. جدا از سرمایه گذاری اولیه، کیوسک ها راه حل بسیار مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند.

 

 کیوسک چک این چه کاری می تواند برای مهمانان شما انجام دهد؟

• ورود: صندوق فروشگاهی طرح کیوسک می‌تواند کل فرآیند ورود را انجام دهد، از جمله پیدا کردن رزرو مهمان، جمع‌آوری روش پرداخت، و ایجاد کلید اتاق سازگار با ای دی پاسپورت شخص متقاضی. قفل های در.
• برخی از کیوسک ها دارای اسکنر اسناد یکپارچه هستند که می توانند کپی پاسپورت یا کارت شناسایی را نیز ضبط کنند.
• میهمانان می توانند کل فرآیند ورود را در حدود یک دقیقه کامل کنند!

•تسویه حساب: به جای چاپ برگه‌ها برای هر مهمان و کشیدن آن‌ها زیر درهای اتاق مهمان در صبح روز خروج، می‌توانید به مهمانان اجازه دهید تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند رسیدهای خود را هنگام خروج از لابی چاپ کنند یا ایمیل کنند.
• میهمانان همچنین می توانند کلید اتاق خود را رها کنند و هنگام خروج ترتیب حمل و نقل را بدهند.

•رزروها: برخی از صندوق های فروشگاهی طرح کیوسک ها همچنین به مهمانان اجازه می دهند که رزروهای خود را ایجاد، تغییر دهند یا لغو کنند، مشابه عملکرد موتور رزرو در وب سایت شما.
• پردازش پرداخت: صندوق فروشگاهی طرحر کیوسک‌ ورود باید فرم‌های ثبت‌نام و پردازش کارت اعتباری را انجام دهند به این معنی که این سیستم‌ها همچنین می‌توانند کاهش دهند. بازپرداخت وجه و از تقلب جلوگیری کنید.

تکین الکترونیک فروش تجهیزات صندوق فروشگاهی و ترازو فروشگاهی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خدمات

در صورت بروز هرگونه مشکل و سوالات مربوط به نکات فنی با کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز در ارتباط باشید .

مدیر خدمات

کارشناس خدمات 1

کارشناس خدمات 2

پنل کاربری

  • خرید ها و پیگیری ها
  • اعلان های فروشگاه
  • و پشتیبانی از طریق تیکت
    در صورتی که نام کاربری و رمز خود را دریافت نکرده اید با ما تماس بگیرید.

مشاوره و خرید

جهت استعلام قیمت، اطلاع از موجودی، و یا در صورتی که در روند انتخاب کالا دچار ابهام شده اید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در انتخاب و خرید راهنمایی کنند.

Call Now Button