مجله تکین
سیستم های فروشگاهی

سیستم های فروشگاهی بهترین راه حل مدیریت فروشگاه

5/5

فهرست مطالب

 سیستم های فروشگاهی و صندوق مکانیزه فروش

 

صندوق فروشگاهی سیستمی است که امکان نظارت بر معاملات تجاری را فراهم می کند و همچنین وظایفی را که به صورت دستی انجام شود و کاملا وقت گیر خواهد بود را تسهیل می کند، مانند نظارت بر موجودی، مدیریت موجودی و غیره.
همچنین سیستم فروشگاهی تکین جمع آوری داده ها و اطلاعات پرداخت مشتری در محل (پیشخوان) هنگام خرید و فروش کالا یا خدمات را تسهیل میکند شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که ساعت ها در فرروشگاه آزادنه بدون در نظر گرفت زمان به دنبال محصول مورد نظر خود بگردید ولی ده دقیقه زمان در صف برای شما ساعت ها بگذرد پس به عنوان صاحب کسب و کار باید به این نکته فکر کنید که تا حد امکان زمان اتظار را برای مشتریان فروشگاه خود کاهش دهید.
در سیستم های اتوماسیون فروشگاهی همه عناصر هر سفارش، از پرداخت تا جزئیات طراحی تا تاریخ تحویل را از ابتدای اتفاق میتواند پیگیر بود به طور مثال در رابطه با اطلاعات مشتری سیستم به طور خودکار نام مشتریان، آدرس ها، اطلاعات کارت اعتباری، خرید و زمان خرید آنها را ثبت می کند همچنین می تواند تولدها، سالگردها و هر اطلاعات دیگری را که ممکن است برای کسب و کار خاص شما مهم باشد، ثبت کند.
در رابطه با ارتباط مشتری در صنعت خرده فروشی همه چیز در مورد خریدهای مشتری را می توان بلافاصله از سیستم فراخوانی کرد. این امر رسیدگی به بازپرداخت ها، پرداخت ها و سایر تراکنش ها را آسان تر می کند، حتی اگر مشتری مدارکش را همراه نداشته باشد مهم نیست که به کدام فروشگاه مراجعه کرده است. تمام اطلاعات در تمام فروشگاه ها و شعب موجود است.
صندوق فروشگاهی کمک میکند تا تجزیه و تحلیل موجودی را به راحتی انجام دهند این سیستم قادر است محاسبه کند که هر کالا در هر زمان با چه نرخی به فروش می رسد، با کمک سیستم اتوماسیون فروشگاهی دفتر مرکزی همیشه می داند که هر فروشگاه چقدر موجودی دارد
پیگیری گارانتی در فروشگاه هایی که مجهز به سخت افزار نرم افزار فروشگاهی هستند بسیار آسان می باشد زمان و تاریخ خرید به صورت خودکار ثبت می شود.

این اطلاعات را می توان به راحتی در عرض چند ثانیه از سیستم بازیابی کرد. مسائل مربوط به گارانتی را می توان به راحتی توسط فروشگاه هایی به غیر از فروشگاهی که خرید انجام داده است، حل کرد.

 

مدیریت کالاها با سیستم های فروشگاهی

قمیت گذاری ویژه در فروشگاه هایی که مجهز به صندوق فروشگاهی و نرم افزار صندوق فروشگاهی هستند بسیار هوشمند می باشد فروش و تخفیف های ویژه به راحتی کنترل می شود.

تاریخ شروع و پایان را می توان به محصولات یا گروه های محصول اختصاص داد و سیستم فروشگاهی به طور خودکار آنها را مدیریت می کند.
مدیر در هر ساعت از شبانه روز به فروشگاه یا فروشگاه های زنجیره ای دسترسی و کنترل کامل دارد. او حتی می تواند معاملات فروشگاهی را به صورت محلی انجام دهد.
با کمک صندوق فروشگاهی اوکی پوز و تراشما میتوانید از ضرر پیشگیر کنید نگهداری سوابق آنقدر دقیق و واضح است که هرگونه سرقت موجودی یا وجه نقد دریافتی توسط کارکنان، حتی اگر به صورت زیرکانه مبدل باشد، قابل شناسایی و ردیابی است

امروزه، مشاغل خرده فروشی برای موفقیت باید از فناوری به روز برخوردار باشند. ارسال و دریافت ارتباط دقیق و کارآمد می تواند بر تجارت تأثیر بگذارد. بنابراین داشتن آخرین تکنولوژی مانند کامپیوتر و شبکه بسیار مهم است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خدمات

در صورت بروز هرگونه مشکل و سوالات مربوط به نکات فنی با کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز در ارتباط باشید .

مدیر خدمات

کارشناس خدمات 1

کارشناس خدمات 2

پنل کاربری

  • خرید ها و پیگیری ها
  • اعلان های فروشگاه
  • و پشتیبانی از طریق تیکت
    در صورتی که نام کاربری و رمز خود را دریافت نکرده اید با ما تماس بگیرید.

مشاوره و خرید

جهت استعلام قیمت، اطلاع از موجودی، و یا در صورتی که در روند انتخاب کالا دچار ابهام شده اید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در انتخاب و خرید راهنمایی کنند.

Call Now Button