مجله تکین
ترازو شمارشگر

ترازو شمارشگر

5/5

فهرست مطالب

ترازو شمارشگر چیست؟

ترازوهای شمارشگر دستگاه های توزین همه کاره ای هستند که می توان از آنها برای شمارش و توزین اشیاء به طور همزمان استفاده کرد. کاربردهای معمولی عبارتند از چک‌وزن، برای بررسی وزن اجسام در برابر محدودیت از پیش تعیین‌شده برای انجام روش‌های دقیق شمارش قطعات برای کاهش شمارش دستی.
ترازو شمارش دیجیتال به وزن اقلامی که روی سکوی توزین قرار می دهید نگاه می کند و وزن را بر تعداد قطعاتی که وارد کرده اید تقسیم می کند تا میانگین وزن قطعه را محاسبه کند.

اقلامی که می شمارید باید از نظر وزن یکنواخت باشند. اگر تفاوت قابل توجهی در وزن اقلام وجود داشته باشد، هیچ ترازو شمارشی هرگز کار نخواهد کرد یا حداقل این فرایند را صحیح انجام نخواهد داد.
رازوهای شمارش ترازوهایی هستند که بهره وری را سرعت می بخشند و در عین حال کامل بودن و کیفیت کیت نهایی را تضمین می کنند.

 

چگونه ترازوی شمارشگر می تواند ضایعات را در کسب و کار شما کاهش دهد

در سرتاسر جهان برای شرکت‌ها مهار ضایعات تولید یکی از دشوارترین مسائلی است که باید با آن مقابله کرد که البته یکی از مهم‌ترین مسائل نیز هست.

ترازوی شمارشگر می تواند ابزار بسیار مفیدی باشد و به عنوان بخشی از استراتژی های کاهش ضایعات در صنایع تولیدی می توان از آن بهره برد.
این متن قصد دارد به شما نشان دهد چگونه زباله های کارخانه را در سراسر تجارت خود کاهش دهید و راه های مختلفی را پیدا کنید که از طریق آنها می توانید زباله های غیر ضروری خود را به حداقل برسانید.

 

چرا کاهش ضایعات در محل کار مهم است؟

بر اساس آمارهای دولتی، در سال 2018 انگلیس حدود 37.2 میلیون تن زباله صنعتی و تجاری تولید کرد که نسبت به سال 2017 افزایش 1.1 میلیون تنی رقم خورد. بدیهی است که کارهای زیادی میتوان انجام داد که خروجی زباله به حداقل رسانده شود.
از نظر زیست‌محیطی، زباله‌های غیرضروری صنعتی مضر هستند، اما می‌توانند با ایجاد شیوه‌هایی کارآمد که می‌توانند تولید بیش از حد، تاخیر و نقص را به حداقل برسانند، بهبود یابند.

 

انواع ضایعات و راهکارهایی برای از بین بردن آنها با کمک ترازوی شمارشگر

 

1- تولید بیش از حد

ضایعات صنعتی به اشکال مختلف وجود دارد، اما شاید واضح ترین و بدترین آن تولید بیش از حد باشد. ذخیره بیش از حد به این معنی است که موجودی بیشتری را حفظ خواهید کرد که باید برای آنها هزینه ذخیره سازی در نظر گرفت.

شما همچنین در معرض خطر تولید سهامی هستید که فروخته نمی شود، به این معنی که پول برای مواد خام، نیروی کار و ذخیره سازی هدر رفته است.

چگونه ترازوی شمارشگر می تواند کمک کند؟

استفاده از ترازوی شمارشگر در پایان فرآیند تولید، به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا بفهمند چه زمانی باید تولید متوقف شود.

با استفاده از روش‌های پیش‌بینی، کاربران می‌توانند رقمی را برای مقدار مورد نیاز یک محصول تعیین کنند و سپس از یک ترازوی شمارشگر در انتهای خط تولید استفاده کنند تا به سرعت تعیین کنند که چه زمانی آن عدد به دست آمده است.

 

2- حمل و نقل

تولید بیش از حد می تواند به شکلی دیگر باعث ایجاد ضایعات و دور ریختنی شود. این اغلب غیر قابل اجتناب است و می تواند هزینه زمان، سوخت، نیروی کار و ذخیره سازی داشته باشد، زیرا اقلام از یک منطقه به منطقه دیگر منتقل می شوند. حمل و نقل همچنین می تواند احتمال آسیب دیدن محصولات شما را تا حد زیادی افزایش دهد، بنابراین توصیه می شود تا حد امکان کمتر این کار را انجام دهید.

چگونه ترازوی شمارشگر می تواند کمک کند؟

از مدل های گوناگون ترازو دیجیتال فروشگاهی مانند ترازو پوزاسکیل، ترازو cas و یا یک ترازوی شمارشگر می توانند با بهبود فرآیندهای لجستیکی به شما کمک کنند، زیرا کاربران می توانند با سرعت و کیفیت یک بسته را قبل از ارسال، وزن کنند.

این امر به شما امکان می دهد که مقدار دقیق چیزی را که حمل می کنید بدانید و درک بهتری از جنبه های عملی نحوه ذخیره آن به دست آورید.

استفاده از ترازوی شمارشگر قبل از ارسال همچنین می‌تواند به اطمینان از عدم حمل و نقل غیر ضروری کالا کمک کند، در مصرف سوخت صرفه‌جویی می‌کند و به محافظت از آسیب‌های احتمالی که ممکن است در نتیجه حمل و نقل وارد شود، کمک می‌کند.

 

3- تاخیر

تأخیرها به دلایل مختلفی رخ می دهد از جمله مسئله حمل و نقل، مشکلات مربوط به میزان موجودی و فراخوان محصول. حداقل کردن زمان تاخیر اهمیت زیادی دارد زیرا هزینه و اتلاف وقت غیرضروری دارد و می تواند منجر به مشتریان ناراضی شود.

تولید محصولات معیوب نیز ممکن است اتفاق بیفتند بنابراین بهتر است آنها را به حداقل برسانید، زیرا رخ دادن تاخیر و فراخوان می‌تواند منجر به نارضایتی مشتریان شود.

چگونه ترازوی شمارشگر می تواند کمک کند؟

ترازو های شمارشگر را می توان به روش های مختلف مورد استفاده قرار داد تا اطمینان حاصل شود که تمام فرآیندهای شما به طور موثر در حال انجام هستند.

در مراحل ارسال و بسته بندی می توان از آنها برای شمارش سریع و دقیق اقلام استفاده کرد و اطمینان حاصل کرد که همه محصولات قبل از ارسال به مشتریان یکسان هستند.

ترازوی شمارشگر همچنین می تواند برای بررسی وزن یک محصول استفاده شود که همین می تواند منجر به کشف زودتر محصولات معیوب شود.

 

4- فهرست موجودی

شاید آن چیزی نباشد که شما بلافاصله از نظر ضایعات صنعتی به آن فکر می کنید، اما موجودی بیش از حد تمام فرآیندهای شما را کند و تولید، حمل و نقل و ذخیره سازی را نا کارآمدتر می کند.

این در نهایت موجب اتلاف زمان، پول و منابع خواهد شد، بنابراین بهتر است سعی کنید موجودی خود را در کمترین میزان ممکن نگه دارید تا اطمینان حاصل کنید که مشتریان محصولات خود را به موقع دریافت می کنند.

چگونه ترازوی شمارشگر می تواند کمک کند؟

استفاده از ترازوی شمارشگر در طول فرآیند تولید، حمل و نقل و ذخیره‌سازی به شما این امکان را می‌دهد تا یک گزارش ایجاد کنید تا ببینید دقیقاً چه مقدار از محصول در هر نقطه دارید.

علاوه بر وزن کردن، داده ها، تاریخ، زمان و مکان نیز برای ایجاد تفکیک دقیق از سطوح موجودی خود را دارید. در نتیجه اطلاعاتی را که برای ایجاد یک پیش‌بینی دقیق موجودی لازم است در اختیار دارید تا مطمئن شوید که بیش از آنچه نیاز دارید ذخیره نمی‌کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خدمات

در صورت بروز هرگونه مشکل و سوالات مربوط به نکات فنی با کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز در ارتباط باشید .

مدیر خدمات

کارشناس خدمات 1

کارشناس خدمات 2

پنل کاربری

  • خرید ها و پیگیری ها
  • اعلان های فروشگاه
  • و پشتیبانی از طریق تیکت
    در صورتی که نام کاربری و رمز خود را دریافت نکرده اید با ما تماس بگیرید.

مشاوره و خرید

جهت استعلام قیمت، اطلاع از موجودی، و یا در صورتی که در روند انتخاب کالا دچار ابهام شده اید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در انتخاب و خرید راهنمایی کنند.

Call Now Button